Przejdź do treści Przejdź do konspektu
Zapisano

Blog(i)

Filtruj wg źródła:

Wyniki: 4

  wyłącz filtr
Logo blogu Opowieści ze świata UX

Powrót stacjonarnych warsztatów! ()

Autor: wojtekkutyla.pl
Tak bardzo się z tego cieszę, że postanowiłem napisać wpis na bloga. Chciałbym Cię zaprosić na stacjonarne warsztaty w Warszawie — już we wrześniu. Mam szczerą nadzieję, że wszystko przebiegnie bez problemu i, że zobaczymy się na szkoleniach o planowaniu procesów UX i dostępności! Planowanie procesów UX To moje najstarsze szkolenie, początkowo znane jako “UX w... Artykuł Powrót stacjonarnych warsztatów! pochodzi z serwisu Opowieści ze świata UX.
Komentarze: 0
Logo blogu Opowieści ze świata UX

Eksperyment czas zacząć! ()

Autor: wojtekkutyla.pl
Naturą porządnego UX są eksperymenty. Nieustannie coś mierzymy. Bez przerwy sprawdzamy, jak to, co zrobiliśmy działa dla naszych użytkowników, a także jak wypełnia nasze cele biznesowe. Nie jestem inny — i choć często chodzę bez butów jak szewc lecąc na YOLO (a kto nie?), to teraz mogę zrobić coś innego i jeszcze lepszego, coś, na... Artykuł Eksperyment czas zacząć! pochodzi z serwisu Opowieści ze świata UX.
Komentarze: 0
Logo blogu Opowieści ze świata UX

Wind of change, czyli wiatr zmian ()

Autor: wojtekkutyla.pl
Kiczowaty zespół Scorpions śpiewał o parku Gorkiego. Jako dzieciak nie miałem pojęcia, o czym była piosenka “Wind of change” i śpiewałem ją wymawiając frazy fonetycznie. Myślałem, że chodzi o ogórki. To dopiero było coś! Jeśli nie znasz tej piosenki, to jej nie szukaj. Weź se posłuchaj czegoś dobrego (na przykład dźwięku czajnika). Ale do rzeczy.... Artykuł Wind of change, czyli wiatr zmian pochodzi z serwisu Opowieści ze świata UX.
Komentarze: 0
Logo blogu Opowieści ze świata UX

UX w pigułce — nowe warsztaty projektowe ()

Autor: wojtekkutyla.pl
Pandemia ograniczyła możliwości wylotów do Polski i prowadzenia dla Was warsztatów “fejs tu fejs”. Sądziłem, że tegoroczne szkolenia odwieszę na kołek. Jednak zainteresowanie warsztatami jest ogromne — otrzymuję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o terminy. Pomyślałem, że przygotuję coś naprawdę fajnego. W ten sposób urodziły się nowe, praktyczne, dwudniowe warsztaty projektowe “UX w pigułce”.... Artykuł UX w pigułce — nowe warsztaty projektowe pochodzi z serwisu Opowieści ze świata UX.
Komentarze: 0