Przejdź do treści Przejdź do konspektu
Zapisano

Blog(i)

Filtruj wg źródła:

Wyniki: 71

Logo blogu kinaole.co/blog

Recenzja książki Anny Goc „Głusza” ()

Autor: kinaole.co
Książka Anny Goc „Głusza” to poruszający reportaż, który z wielką wrażliwością przedstawia życie osób Głuchych. Autorka nie tylko opowiada o... The post Recenzja książki Anny Goc „Głusza” appeared first on Kinaole.
Logo blogu kinaole.co/blog

WCAG 2.1 – kryterium 1.3.4 – Orientacja (poziom AA) ()

Autor: kinaole.co
Dziś przedstawiamy Wam kryterium 1.3.4 WCAG (poziom AA) dotyczącego orientacji. W najprostszych słowach – treści i funkcje nie mogą zostać... The post WCAG 2.1 – kryterium 1.3.4 – Orientacja (poziom AA) appeared first on Kinaole.
Logo blogu kinaole.co/blog

WCAG 2.1. – kryterium 1.3.3 – Właściwości zmysłowe (Poziom A) ()

Autor: kinaole.co
Dzień dobry w piątek! W ramach naszej serii wpisów o WCAG, porozmawiajmy dziś o zmysłach. Mamy ich pięć… prawda? Niestety,... The post WCAG 2.1. – kryterium 1.3.3 – Właściwości zmysłowe (Poziom A) appeared first on Kinaole.
Logo blogu informaton.blog

Jak przygotować napisy do filmu? ()

Autor: informaton.blog
Sztuczna inteligencja może Ci pomóc przygotować napisy do filmu. Nie zrobi za Ciebie całej pracy, ale przeważającą większość. - Napisy do filmów są ważnym elementem dostępności cyfrowej. Dzięki nim można oglądać filmy i zapoznać się z ich treścią nie słysząc ścieżki dźwiękowej. Wbrew pozorom, służy to nie tylko osobom...
Logo blogu kinaole.co/blog

WCAG 2.1 – kryterium 1.3.2 – Zrozumiała kolejność (poziom A) ()

Autor: kinaole.co
Skoro piątek to Akademia WCAG przesyła kolejna dawkę wiedzy Na początku musimy zwrócić uwagę, że kryterium 1.3.2 WCAG ma duże... The post WCAG 2.1 – kryterium 1.3.2 – Zrozumiała kolejność (poziom A) appeared first on Kinaole.
Logo blogu informaton.blog

Zmiany w ustawie o dostępności cyfrowej ()

Autor: informaton.blog
Dzisiaj podczas dostępnej środy Adam Pietrasiewicz zaprezentował zmiany, jakie pojawiły się w ustawie o dostępności cyfrowej. W większości są to zmiany precyzujące lub aktualizujące. Postaram się je wymienić z krótkim...