Przejdź do treści Przejdź do konspektu
Zapisano

Blog(i)

Filtruj wg źródła:

Wyniki: 71

Logo blogu informaton.blog

()

Autor: informaton.blog
Technologie asystujące to takie, które kompensują ograniczenia wynikające z niepełnosprawności. A jednak korzystają z nich niemal wszyscy, bo są po prostu wygodne. Czytaj w Dostępniku
Logo blogu WebKrytyk.pl

RekrutacjaFrontend.pl ()

Autor: webkrytyk.pl
Miał być jeden artykuł na kwartał, ale wiadomo, że deserowy czerwiec wciąż trwa…! Dlatego dzisiaj przyjrzymy się e-bookowi oferowanemu przez Rekrutację frontend, który zawiera pytania rekrutacyjne dla juniorów wraz z odpowiedziami. Forma Przyznam, że zdziwiła mnie forma tego e-booka. Spodziewałem się raczej PDF-a, względnie EPUB-a, jednak zamiast tego dostałem po prostu stronę internetową. To samo … Czytaj dalej „RekrutacjaFrontend.pl”
Komentarze: 0
Logo blogu kinaole.co/blog

WCAG 2.1. – kryterium 1.4.10 – Przewijanie ekranu (poziom AA) ()

Autor: kinaole.co
Dzisiaj trochę o przewijaniu! Pamiętacie te stare czasy, w których żeby zobaczyć całą treść na stronie, trzeba było się naklikać... The post WCAG 2.1. – kryterium 1.4.10 – Przewijanie ekranu (poziom AA) appeared first on Kinaole.
Logo blogu informaton.blog

Dostępnik o zamawianiu audytu strony internetowej ()

Autor: informaton.blog
A więc przyszedł ten moment, że w głowie pojawiła Ci się myśl, żeby zamówić audyt dostępności strony internetowej. A czy wiesz, czym jest taki audyt? Czy masz pewność, że dobrze...
Logo blogu kinaole.co/blog

Okiem niewidomego. Etykiety przycisków ()

Autor: kinaole.co
W artykule na temat obrazków wspominałem już o znaczeniu alternatywnego tekstu. A ponieważ przyciski też często go zawierają, to chciałbym... The post Okiem niewidomego. Etykiety przycisków appeared first on Kinaole.